Browse Twitter Public Accounts with twpublic.com

13. Burç's Twitter Account

13. Burç's Last Tweets

  • RT @papatyahanem: "Güveni sürekli sarsılan bir insan belli bir noktaya gelince, bu hayatta her şeyin olabileceğini kabulleniyor. Bir şey se…
  • KOÇ; Bir tarafı mutlu, bir tarafı mutsuz. Bir yanı siyah, bir yanı beyaz. Bir yanında çiçekler açıyor, bir yanında çiçekler solmuş. Bir yanı kahkaha atıyor, bir yanı üzgün. Bir yanı gülümsüyor, bir yanı enkaz. Bir yanı seviniyor, bir yanı özlüyor. Ve; hâlâ unutamıyor.
  • BOĞA; Yaşanmışlıkları unutmaz. Susuyorsa, vardır bir bildiği. Çok özeldir. İçindeki neyse, dışındaki de o'dur. Sevdiğini kıskanır. IQ'su çok yüksek. Ego'su hiç yok. Çok duygusaldır. Çok değer veren burçtur. Yanlış insanlara güvendi. Yanlış insanları baş tacı yaptı. Fedakardır.
  • İKİZLER mutlu değil. Mutluymuş gibi gözüküyor sadece. Biraz mutlu oluyor, 5 dakika sonra yine çoğu şeyi kafaya takıyor. İkizler'i en çok mutsuz eden şeylerin başında; yanlış insanlara verdiği değerin fazlasıydı. İkizler'i çok üzdüler ama İkizler asla pes etmez. Sevin onu.
  • YENGEÇ özeldir. Sevgisi öylesine değildir. Kimseye kin tutmaz. Her şey olacağına varır der. Çok sabırlı burçtur. Bir zamanlar onu üzen insanların ne kadar çok ona ihtiyacı olduğunu gördü. Yengeç kimseyi kırmaz, onu üzenleri bile. Yengeç gibi seveni bulamazsınız. Çok farklıdır o.

13. Burç's Twitter Friends

RüMeYsA's Twitter Profile Picture

RüMeYsA

lanterngarden_

13. Burç's Twitter Followers