Browse Twitter Public Accounts with twpublic.com

Alper Ecer's Twitter Account

Alper Ecer's Last Tweets

  • RT @avukatimisin: Dünyanın en iyi operasyonu https://t.co/Y4g4dr9YXW
  • Diğer bir farklılık güvenli bölge için terör tehdidi oluşturacak olanın Suriye devletine zaten aidiyet hissetmeyen, devlet dışı ve anlaşma yapılamayan bir aktör, yani PKK olması. Kıbrıs'ta ise muhatap, Güney Kıbrıs dediğimiz, masaya oturulabilen bir devletti. Terör örgütü değildi
  • Kıbrıs'taki durumdan farklı olarak bu kez Türkiye o dönemki kadar yaptırıma maruz kalmayabilir. Neden? Çünkü Trump Türkiye'yi destekliyor. Güvenli bölge'deki özerk bir oluşumu gene de destekleyecek mi sorusu şu an belirsiz görünse de en azından belirsiz. Kıbrıs'ta ise belliydi.
  • Doğru bir analoji mi bilmiyorum, ama Türkiye'nin hedefi bu şekildeyse olup bitenler Kıbrıs Barış harekatını, ortaya çıkacak durum da bugünkü KKTC'yi ve statüsünü en azından şu ana dek bir hayli andırıyor. İlk aşamada da böyle bir bölge başarıyla kurulabilir/ilan edilebilir.
  • Türkiye, bir yandan Suriye'ye ülkenin bütünlüğü için yardım ederken bir yandan da kontrolüne alacağı bir bölgeyi sürekli olarak güvenli tutabilir mi, ilerisi için hak da doğuracak şekilde bir yatırım seferberliğine girebilir mi? Buna uluslararası toplum ve Suriye ne der?

Alper Ecer's Twitter Friends

Alper Ecer's Twitter Followers

kerim bükecik's Twitter Profile Picture

kerim bükecik

hasat7010

Recep Günel's Twitter Profile Picture

Recep Günel

gunel_recep