Browse Twitter Public Accounts with twpublic.com

Fahrettin Altun's Twitter Account

Fahrettin Altun's Last Tweets

  • Türkiye, Suriye’de insani krizin önlenmesi, göçün sona erdirilmesi, kalıcı ateşkes ve siyasi çözümün tesisi, terör örgütleriyle mücadele konularında çok yönlü işbirliği ve diyalog mekanizmalarıyla ulusal güvenliğinin yanı sıra bölgesel istikrar ve barışa katkı sunmayı sürdürüyor.
  • Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın evsahipliğindeki Suriye konulu 5. Üçlü Zirve Toplantısı, İran Cumhurbaşkanı Sayın Hasan Ruhani ve Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Sayın Vladimir Putin’in katılımlarıyla bugün Ankara’da gerçekleştiriliyor.
  • Ayrıca Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda bayrağımızı dalgalandıran diğer milli sporcularımız Beytullah Eroğlu ile Sevilay Öztürk’ü de tebrik eder, başarılar dilerim.
  • Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası 50 metre sırt üstü finalinde dünya ikincisi olan milli sporcumuz #SümeyyeBoyacı’yı kutlarım. Başarısıyla gurur duyduk. Sadece 3 salise farkla birincilik kaçsa da onu nice yarışlarda şampiyon göreceğimize yürekten inanıyorum. https://t.co/FIF4uQAykm
  • Cumhurbaşkanımız @RTErdogan, Türk dış politikası, bölgesel gelişmeler ve uluslararası gündeme ilişkin @Reuters haber ajansına önemli açıklamalarda bulundu. https://t.co/s537S9Td8V

Fahrettin Altun's Twitter Friends

Fahrettin Altun's Twitter Followers