Browse Twitter Public Accounts with twpublic.com

Erdi Özüağ's Twitter Account

Erdi Özüağ's Last Tweets

  • @naimceken Konuyu Çin’den ülkemize neden kaydırdınız, anlatır mısınız ?
  • @naimceken Samsung’un durumu Çin’de çok kötü, ikinci en kalabalık ülke olan Hindistan’da da Xiaomi’ye kaptırdılar koltuğu. Lite serisi diyorsun da adamlar Samsung’un A serisi iy modelleri fiyatına Poco F1, Redmi K20, Mİ9 SE, Meizu 16 ve daha nicelerini de satıyor.
  • İnsanın kendi ülkesinde Huawei, Honor, Xiaomi, Oppo ve Meizu gibi markaları olduktan sonra Android cihaz için başka bir markaya bakmasına gerek yok. Bu yüzden Samsung, Çin’de yapamıyor, raporlarda sıralaması çok kötü ve videoya da yansımış bu durum. https://t.co/hgr2qEekXI
  • @erhanthunder İşi bilen ve kurcalayan için güzel ama başka telefonlar için de geçerli bu durum zaten. Temel önceliğim cihazın kutudan çıktığı haliyle her kullanıcı için standart olarak sunabildikleri.
  • Apple müthiş bir ismi daha kadrosuna katmış. ARM’da baş işlemci tasarımcısı olarak Cortex-A57, Cortex-A72 ve Cortex-A76 mimarilerini yöneten Mike Filippo, ARM’dan ayrılarak Apple’a geçmiş. Filippo’nun etkileri gelecekteki bazı ARM tasarımlarında da karşımıza çıkacak.

Erdi Özüağ's Twitter Friends

Erdi Özüağ's Twitter Followers

Arınç's Twitter Profile Picture

Arınç

akirteeee