Browse Twitter Public Accounts with twpublic.com

Semih Öztürk's Twitter Account

Semih Öztürk's Last Tweets

  • Bunu hep söylüyorum. Kimisi rahatı için kazanmak ister kimisi intikamı için. Sonuçta bu iki tip ya kazanır ya yok olur. Bunlar en kıymetlileri kazanırken kazandıran, kaybederken yanındakini imha eden. Bütün hikaye bu. Simple.
  • Salondan yatak odama yürüyerek mübalağalı 5 dk, eskiden eski evimde her şey elimin altında küçüktü. Lisede param kendime kadardı mutluydum, şimdi çok ama o kadar mutlu değilim. Bunu niye söyledim. Bunun peşinde koşarsanız hiçbir şey olmuyor, ben koşmadım hiç. Bana güven.
  • @ultrakalkan88 Anlamazsın yat uyu
  • @gfriendseksuel Senin de kendin olarak hesap açamayacak kadar ezik ve özgüvensiz olup millete maskenle,ufacık beyninle laf yetiştirdiğini sanman da ayrı bir yıkıklık. Bunu da biliyor muydun? Daha yüzünü göstermeye cesaretin yok , birey olmaktan bahsediyorsun. Fake hesapla var olma cabası nasıl?
  • Mete Han desem Öyle Bir Geçer Zamanki mi diyecek , memleketini söyledikten sonra şu maden de bol orda diyince bön bön bakanlar. Ne bir sure bilir , ne bir filozof tanır. Erkeğin cahili bin yıldır etrafta dolaşıyor zaten de kadının cahilleri dünyanın sonunu getirecek gibi.

Semih Öztürk's Twitter Friends

Semih Öztürk's Twitter Followers

gly  özdmr's Twitter Profile Picture

gly özdmr

glayzdemir2

Narmin Aydınlı's Twitter Profile Picture

Narmin Aydınlı

aydnlnarmin

günel's Twitter Profile Picture

günel

gnel29520514

ebrusimsek's Twitter Profile Picture

ebrusimsek

ebrusimsek2789

Ebru's Twitter Profile Picture

Ebru

ebrud_33

Derya Uçar's Twitter Profile Picture

Derya Uçar

deryaucar1903

Zzeynepkrkrt's Twitter Profile Picture

Zzeynepkrkrt

zeynpkrkrt